Treść z prawami autorskimi. Nie kopiuj! Podlinkuj :-) Jesteś tutaj: GŁÓWNA > SZTUKA WRÓŻENIA > ASTROLOGIA

ASTROLOGIA I HOROSKPY


Kosmos
Astrologia jest nauką, która ma na celu badanie predyspozycji, przeszłości i przyszłości człowieka oraz jego relacji z drugą osobą na podstawie ułożenia konstelacji gwiezdnych, planet układu słonecznego, Księżyca oraz Słońca. Według astrologów położenie tych obiektów ma wydatny wpływ na osobowość i los człowieka.

Tworzenie horoskopu i jego analiza i interpretacja jest czynnością skomplikowaną, pracochłonną i zabierającą sporo czasu.
Aby wykonać horoskop urodzeniowy na przykład, należy znać następujące dane:
 • rok urodzenia,
 • miesiąc urodzenia,
 • dzień miesiąca urodzenia,
 • godzinę urodzenia wraz z minutami,
 • długość i szerokość geograficzną miejsca przyjścia na świat.

 • Bez tych drobiazgowych danych sporządzenie horoskopu jest bezsensowne, gdyż taki horoskop ma się nijak do rzeczywistości - brak mu elementarnej choćby dokładności. Łatwo stąd wywnioskujesz, że horoskopy gazetowe są pozbawione jakiejkolwiek wartości.

  Niegdyś astrologia była niezwykle poważaną nauką. Do XVIII wieku uczono jej na uczelniach wyższych. Astronomię i matematykę uważano jedynie za nauki pomocnicze do astrologii.

  Przyszły astrolog poświęcał wiele czasu na naukę. Bywało nawet, że uczył się tej sztuki kilkanaście lat. Czasem nauka astrologii wraz z praktyką trwała aż 17 lat!

  Każdy król miał swojego astrologa. Z pomocy astrologów korzystał też wielu znanych ludzi, na przykład Ronald Reagan. Do dziś astrologia ma wielu zwolenników.  Więcej dowiesz się z kursu AKADEMIA MAGII
  Zapraszamy na kurs.


  Masz pytania? Chcesz zapisać się na kurs? Skontaktuj się

  Telefon: 506-320-330 uwaga: (nie odbieram, kiedy prowadzę kursy - mam wtedy zwykle wyciszony telefon; po kursie oddzwaniam, o ile nie jest na to zbyt późno i jeśli zostaje mi wysłana wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie).
  E-mail:
  Na wiadomości odpowiadam regularnie.
  Możesz też skorzystać z poniższego formularza:
  foxyform (name - imię, subject - temat, message - wiadomość, send message - wyślij wiadomość, antispam protection - wpisz w okienko obok tekst z obrazka - ochrona antyspamowa; czerwona gwiazdka - pola obowiązkowe).
  KURSY PRZEZ INTERNET - UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU!