Treść z prawami autorskimi. Nie kopiuj! Podlinkuj :-) Jesteś tutaj: GŁÓWNA > UMYSŁ > AUTOSUGESTIA

AUTOSUGESTIA


Autosugestia
Sugestia to wywieranie wpływu na czyjeś zachowania, poglądy, przekonania lub myśli.
Z kolei autosugestia to wmawianie sobie czegoś, czyli sugestia w stosunku do samego siebie. (według Słownika Wyrazów Obcych pod Redakcją Słowników Języka Polskiego PWN z 1997 roku).

Sugerować sobie możemy przy pomocy afirmacji.
Afirmacje to pozytywne myśli, które należy sobie powtarzać w relaksie ciała i umysłu, gdyż wówczas lepiej docierają do podświadomości. Podobnie jak wizualizacje, należy je przeprowadzać z pełnym zaangażowaniem zmysłowym i emocjonalnym. Szczególne znaczenie ma tu wiara w osiągnięcie pozytywnych skutków.

Znamy wiele przypadków tak zwanych cudownych uzdrowień w świętych miejscach.
Czy rzeczywiście są owe miejsca takie wyjątkowe?
Naukowcy są przekonani, że nie, a uzdrowienia w nich są spowodowane głęboką wiarą człowieka w ich nadnaturalną moc. Uzdrowienia w Lourdes i innych obiektach geograficznych są więc niczym innym, jak skutkami olbrzymiej wiary człowieka w to, że uwolnią się od dręczących ich chorób.

Dzięki sugestii możesz też przywrócić spokój swojemu umysłowi, zmieniać życie na lepsze i poprawiać zdrowie. Właściwie niemal nie ma ograniczeń co do stosowania sugestii.

Powyższy tekst jest fragmentem kursu SKUTECZNE AFIRMACJE. Zapraszamy na kurs.

Masz pytania? Chcesz zapisać się na kurs? Skontaktuj się

Telefon: 506-320-330 uwaga: (nie odbieram, kiedy prowadzę kursy - mam wtedy zwykle wyciszony telefon; po kursie oddzwaniam, o ile nie jest na to zbyt późno i jeśli zostaje mi wysłana wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie).
E-mail:
Na wiadomości odpowiadam regularnie.
Możesz też skorzystać z poniższego formularza:
foxyform (name - imię, subject - temat, message - wiadomość, send message - wyślij wiadomość, antispam protection - wpisz w okienko obok tekst z obrazka - ochrona antyspamowa; czerwona gwiazdka - pola obowiązkowe).
KURSY PRZEZ INTERNET - UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU!