Treść z prawami autorskimi. Nie kopiuj! Podlinkuj :-) Jesteś tutaj: GŁÓWNA > DUCHOWOŚĆ > PRACA Z CZAKRAMI

METODY PRACY Z CZAKRAMI


Czakry
Większość osób w pracy z czakrami koncentruje się tylko lub głównie na czakrze trzeciego oka. Celem takich osób jest takie pobudzanie tej czakry, aby móc osiągnąć stany widzenia energii, przyszłości, przeszłości i pozyskanie innych zdolności.
Taka praca polegająca na koncentracji tylko na jednej czakrze i zaniedbywanie innych wynika z braku doświadczenia i nieświadomości.
Tego typu praca - koncentrowanie się wyłącznie na jednej czakrze, w szczególności trzeciego oka i zaniedbywanie innych czakr, przede wszystkim podstawy jest bardzo niebezpieczne.
Dlaczego?
Kiedy silnie ćwiczysz czakrę trzeciego oka a np. zaniedbujesz czakrę podstawy, możesz zostać domownikiem zakładu psychiatrycznego.
Dlaczego?
Kiedy trenujesz czakrę podstawy możesz zacząć widzieć różne istoty energetyczne. Człowiek boi się nieznanego, dlatego jeśli nie trenujesz czakry podstawy, Twoje poczucie bezpieczeństwa jest słabe. Możesz bać się tych istot. Twój strat przyciągnie nieprzyjemne elementale i dusze, co spowoduje jeszcze silniejsze lęki. W konsekwencji możesz zostać zabrany do zakładu psychiatrycznego.
Aby tego uniknąć, ćwicz wszystkie swoje czakry. Najprostsze, a najskuteczniejsze ćwiczenia polegają na medytowaniu i koncentrowaniu się na każdej czakrze po kilka minut po kolei. Można także wyobrażać sobie, że się oddycha czakrami, co dodatkowo je oczyści. Można też wykonywać poniższe ćwiczenia.

ĆWICZENIA NA CZAKRY

Czakramy Harmonizacja dłońmi złożonymi, jak do modlitwy
Złóż dłonie, jak do modlitwy i kolejno przystawiaj je do czakr zaczynając od podstawowej. Jeśli sprawia Ci to w jej przypadku problem, to po prostu wyobraź sobie, że masz przed nią złożone dłonie, i że to ją harmonizuje. Poświęć tak po kilka minut dla każdej z czakr.
Energetyzacja czakr przez dłonie energią z kosmosu
Wyobraź sobie, że z każdym wdechem przez czubek Twojej głowy wnika czysta energia z kosmosu. Z wydechem płynie ona do Twoich dłoni. Ręce trzymaj kolejno na czakrach albo na chorym miejscu. Niech przez Twoje dłonie popłynie energia. Zapytaj siebie, jaki rodzaj wibracji odczuwasz wykonując to zadanie.
Energetyzacja i harmonizacja czakramów z wykorzystaniem działania piramidki
Kup małe piramidki. Połóż je po uprzednim ich oczyszczeniu na czakrach lub na chorych miejscach. Wyobraź sobie, że przez te bryły do Twojego ciała spływa czysta energia z kosmosu. Co czułeś wykonując to ćwiczenie? (...)
Proste ćwiczenie - oczyszczanie i stymulowanie pracy czakramów
Połóż się wygodnie lub usiądź w cichym, ciepłym, wywietrzonym miejscu. Zamknij oczy i zrelaksuj się. Skup się na swoim oddechu.
Skoncentruj się teraz na czakrze podstawy. Oddychaj nią. Poświęć jej tyle czasu, ile potrzebujesz. Teraz skup się na czakrze sakralnej. Oddychaj nią.
Kolej na czakrę splotu - oddychaj nią.
Podobne ćwiczenie wykonaj na czakrze serca.
Czas na czakrę gardła.
Poświęć parę minut czakrze trzeciego oka.
Nie zapomnij o czakrze korony.
Znów się skoncentruj na oddechu.
Powoli wróć do zwykłego stanu umysłu.
(...)

Powyższy tekst jest fragmentem kursu CZAKRY I PRACA Z CZAKRAMI. Zapraszamy na kurs.

Masz pytania? Chcesz zapisać się na kurs? Skontaktuj się

Telefon: 506-320-330 uwaga: (nie odbieram, kiedy prowadzę kursy - mam wtedy zwykle wyciszony telefon; po kursie oddzwaniam, o ile nie jest na to zbyt późno i jeśli zostaje mi wysłana wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie).
E-mail:
Na wiadomości odpowiadam regularnie.
Możesz też skorzystać z poniższego formularza:
foxyform (name - imię, subject - temat, message - wiadomość, send message - wyślij wiadomość, antispam protection - wpisz w okienko obok tekst z obrazka - ochrona antyspamowa; czerwona gwiazdka - pola obowiązkowe).
KURSY PRZEZ INTERNET - UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU!