Jesteś tutaj: GŁÓWNA > PARAPSYCHOLOGIA > ODDZIAŁYWANIE NA ODLEGŁOŚĆ

ODDZIAŁYWANIE NA ODLEGŁOŚĆ


Splątanie kwantowe
Czy zdarzyło Ci się, że długo się z kimś nie widziałeś, nagle o tym kimś pomyślałeś i ta osoba w niedługim czasie się z Tobą skontaktowała - zadzwoniła, napisała albo spotkałeś ją osobiście?

Dlaczego tak się stało?
Dlatego, że Twoja myśl wpłynęła na tego człowieka na odległość.

Oddziaływanie na odległość jest możliwe! To fakt naukowy.
Najlepiej ten fenomen wyjaśnia fizyka.

W fizyce jest znane od niemal 100 lat zjawisko zwane splątaniem kwantowym.

Splątanie kwantowe to zjawisko powodujące, że dwa, dowolnie od siebie oddalone, splątane kwantowo obiekty mogą na siebie oddziaływać na dowolną odległość. Einstein nazywał to zjawisko "upiornym oddziaływaniem na odległość".

Oddziaływanie poprzez splątanie kwantowe jest zjawiskiem nietypowym.
Dlaczego?
Zwykłe oddziaływania na odległość zachodzą z przesunięciem w czasie.
Na przykład, jeśli wyjdziesz na spacer w słoneczną pogodę, to doświadczysz promieni, które słońce wysłało osiem minut wcześniej. Słońce jest tak bardzo odległe od Ziemi, że jego promienie potrzebują aż takiego czasu, aby dotrzeć do jej mieszkańców.

Natomiast w przypadku obiektów splątanych ze sobą, oddziaływanie zachodzi tak, jakby te dwa obiekty były obok siebie, jakby żadna droga między nimi nie istniała.

Teoria splątania kwantowego jest potwierdzona doświadczalnie i wykorzystywana w sposób praktyczny do teleportowania.

Inna teoria w fizyce mówi o tym, że cały Wszechświat jest hologramem. Hologram to, mówiąc oględnie, specjalny układ światła. Charakterystyczną jego cechą jest to, że w jego najmniejszej cząstce jest informacja o całej reszcie hologramu.

Można by każdy organizm nazwać biologicznym hologramem. Najmniejszą częścią ciała jest komórka. W niej jest jądro komórkowe, które zawiera RNA i DNA, które…zawiera informacje o całej reszcie organizmu.

Skoro Wszechświat byłby hologramem, to znaczy, że wszystko i wszyscy są ze sobą połączeni. Więc logicznym wnioskiem jest, że wszystko i wszyscy mogą na siebie oddziaływać niezależnie od odległości.

Teoria ta nie jest potwierdzona doświadczalnie, a jedynie wynikająca z obliczeń i symulacji. Ma jednak solidne podstawy i coraz więcej zwolenników.

Są także inne teorie mówiące o tym, że istnieje oddziaływanie na odległość poprzez specyficzny rodzaj pola. W biologii jest to pole morfogenetyczne Ruperta Scheldrake'a, w psychologii pole psychiczne lub pole nieświadomości zbiorowej, w informatyce pole informacji. Prawdopodobnie wszystkie te nauki mówią o tym samym. Fakt pozostaje jeden: możesz oddziaływać na odległość.

Więcej dowiesz się z kursu AKADEMIA MAGII
Zapraszamy na kurs i do obejrzenia filmu o oddziaływaniu na odległość.
Masz pytania? Chcesz zapisać się na kurs? Skontaktuj się

Telefon: 506-320-330 uwaga: (nie odbieram, kiedy prowadzę kursy - mam wtedy zwykle wyciszony telefon; po kursie oddzwaniam, o ile nie jest na to zbyt późno i jeśli zostaje mi wysłana wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie).
E-mail:
Na wiadomości odpowiadam regularnie.
Możesz też skorzystać z poniższego formularza:
foxyform (name - imię, subject - temat, message - wiadomość, send message - wyślij wiadomość, antispam protection - wpisz w okienko obok tekst z obrazka - ochrona antyspamowa; czerwona gwiazdka - pola obowiązkowe).


KURSY PRZEZ INTERNET - UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU!