Treść z prawami autorskimi. Nie kopiuj! Podlinkuj :-) Jesteś tutaj: GŁÓWNA > UMYSŁ > METODA PSYCHOTRONICZNA

METODA PSYCHOTRONICZNA


Evelyne Monahan
Evelyn M. Monahan w wieku 22 lat uległa ciężkiemu wypadkowi. W jego efekcie straciła wzrok, miała sparaliżowane prawe ramię i 12-24 razy na dobę męczyły ją ataki epilepsji. Tak ciężkie kalectwo stało się przyczyną jej bardzo złego nastroju.
Po 9 latach nieszczęśliwego i pełnego bólu życia Monahan postanowiła zmienić swój stan zdrowia i samopoczucia. Zaczęła sobie przypominać przypadki wszystkich poznanych wcześniej cudownych uzdrowień oraz metod, które się do nich przyczyniły. Z okruchów pamięci i własnych pomysłów powstała specyficzna metoda, którą Evelyn zaczęła regularnie 3 razy dziennie praktykować wraz ze swymi przyjaciółmi.
W wyniku tych ćwiczeń Monahan po 10 dniach odzyskała wzrok. W tym samym czasie ustały ataki padaczki.
Tydzień po tym cudzie odzyskała sprawność wcześniej sparaliżowanego ramienia. Uszczęśliwiona postanowiła przekazać swoją metodę światu.

Evelyn miała ukończone roczne studium psychologii eksperymentalnej na uniwersytecie w Georgii. Tam postanowiła wykładać treści związane z jej metodą. Złożyła telefoniczną ofertę w sekretariacie uczelni i czekała. Nie bezczynnie jednak. Tym razem stosowała metodę metafizyczną dla powodzenia celu.
Po miesiącu dyrektor studiów specjalnych interesującego ją uniwersytetu zaproponował jej wykłady za parapsychologii. Evelyn mogła więc zacząć rozpowszechnianie swojej metody.

Działała dalej. Chciała jeszcze szybciej i pełniej głosić swoje odkrycie. Rozumiała, że do osiągnięcia tego celu wykłady na uniwersytecie mogą nie wystarczyć. Wiedziała, że audycje w radio i wywiady w gazetach oraz w telewizji skutecznie pomogłyby rozwiązać ten problem. Zaczęła więc stosować swoją metodę, by pojawiły się ciekawe, medialne okazje, dzięki którym wieści o jej metodzie rozniosłyby się jeszcze szybciej.
Jej metoda okazała się i tym razem skuteczna. Po miesiącu skontaktowały się z nią osoby z Atlanta Journal i złożyli jej propozycję napisania reportażu na temat jej wykładów. Po 5 tygodniach zaś zaproponowano jej pierwszy wywiad w telewizji w programie "Georgia dzisiaj". Został on entuzjastycznie odebrany przez wielu widzów, co sprawiło, że media powszechniej zainteresowały się Evelyn Monahan, dzięki czemu spełniła ona swoje marzenia o szerokiej popularyzacji swojej metody.
Monahan zaczęła pojawiać się w wielu audycjach radiowych i programach telewizyjnych. Powszechne były też jej reportaże w gazetach, a jej książki zostały opublikowane w wielu krajach na świecie.

METODA PSYCHOTRONICZNA - wstęp do techniki

Zanim zaczniesz wykonywanie ćwiczenia, zastanów się najpierw co i dlaczego chcesz osiągnąć. Jak wygląda Twoje życie bez tej wartości? Jak się zmieni po jej osiągnięciu? Czy realizacja tego celu nie przyniesie nikomu szkody? Jakie da korzyści?
Technika metody psychotronicznej składa się z trzech części:
1. przygotowania,
2. odwołania się do swojej Nadświadomości,
3. zakończenia.

Przygotowanie i zakończenie polegają na wprowadzaniu się w stan głębokiego relaksu ciała i umysłu oraz na wykonywaniu ćwiczeń oddechowych. Mogą to być po prostu głębokie i powolne wdechy i wydechy.
Na etapie wstępu do ćwiczenia warto też wywoływać w sobie uczucie mocy i zwiększania się poziomu energii życiowej.

Środkowa część polega na wyobrażaniu sobie pożądanego stanu związanego z własną osobowością, zdrowiem lub życiem. Wizualizować należy z pełnym zaangażowaniem emocjonalnym i zmysłowym.
Ponadto w części tej znajduje się również pełne mocy i zdecydowania odwołanie do Nadświadomości - rozkaz wykreowania wyobrażanego stanu. Po nim należy wypełnić się uczuciem pewności, że stan ten już stał się rzeczywistością.

Powyższy tekst jest fragmentem kursu METODA PSYCHOTRONICZNA. Zapraszamy na kurs.

Masz pytania? Chcesz zapisać się na kurs? Skontaktuj się

Telefon: 506-320-330 uwaga: (nie odbieram, kiedy prowadzę kursy - mam wtedy zwykle wyciszony telefon; po kursie oddzwaniam, o ile nie jest na to zbyt późno i jeśli zostaje mi wysłana wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie).
E-mail:
Na wiadomości odpowiadam regularnie.
Możesz też skorzystać z poniższego formularza:
foxyform (name - imię, subject - temat, message - wiadomość, send message - wyślij wiadomość, antispam protection - wpisz w okienko obok tekst z obrazka - ochrona antyspamowa; czerwona gwiazdka - pola obowiązkowe).
KURSY PRZEZ INTERNET - UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU!