Jesteś tutaj: GŁÓWNA > PRAWA AUTORSKIE

PRAWA AUTORSKIE

Prawa autorskie
Teksty, dokumenty, skrypty, pliki pdf, logo i inne pliki tworzące serwisy:

astrosalus.pl
astrosalus.com
sukces-biznes.pl
edukacja-domowa.pl
kosmetyka-fitness.pl
magia-zycia.com.pl
zdrowie-lekarze.pl

są własnością firmy Astro Salus Education Ltd, spółki należącej do Marty Pyrchały-Zarzyckiej, o ile nie zostały oznaczone inaczej.

Pliki obrazków są albo własnością firmy Astro Salus albo są na licencji darmowej do użytku komercyjnego.

Wszelkie znaki towarowe zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, za wyjątkiem sytuacji, gdy są oznaczone jako "copy free" lub "bez ograniczeń".

Zawartość ww. serwisów autorstwa Marty Pyrchały-Zarzyckiej podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z Martą Pyrchałą-Zarzycką.

Marta Pyrchała-Zarzycka zezwala na linkowanie swoich stron i rozpowszechnianie plików na tych stronach (za wyjątkiem treści lekcji kursów online i książek) pod warunkiem wskazania autora i źródła. Ponadto rozpowszechnianie plików pdf jest dozwolone pod warunkiem nie zmieniania ich w jakikolwiek sposób. Innego rodzaju rozpowszechnianie jest łamaniem prawa autorskiego. Łamanie praw autorskich jest przestępstwem ściganym z urzędu.

Masz pytania? Chcesz zapisać się na kurs? Skontaktuj się

Telefon: 506-320-330 uwaga: (nie odbieram, kiedy prowadzę kursy - mam wtedy zwykle wyciszony telefon; po kursie oddzwaniam, o ile nie jest na to zbyt późno i jeśli zostaje mi wysłana wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie).
E-mail:
Na wiadomości odpowiadam regularnie.
Możesz też skorzystać z poniższego formularza:
foxyform (name - imię, subject - temat, message - wiadomość, send message - wyślij wiadomość, antispam protection - wpisz w okienko obok tekst z obrazka - ochrona antyspamowa; czerwona gwiazdka - pola obowiązkowe).
KURSY PRZEZ INTERNET - UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU!