Jesteś tutaj: GŁÓWNA > PARAPSYCHOLOGIA > PSYCHOMETRIA

PSYCHOMETRIA


Empatia
Co to jest psychometria? (wg parapsychologii)? To umiejętność odczuwania i przeżywania emocji obcych osób, poprzez dotykanie ich rzeczy albo przebywanie w pewnych miejscach przez osobę wybitnie wrażliwą na różnego rodzaju bodźce.

Podobno niektóre takie osoby współpracują z policją pomagając wykrywać sprawców zbrodni.

Z punktu widzenia wiedzy o czakrach, za rozwój zdolności psychometrycznych, odpowiada czakra splotu słonecznego i czakra serca.

Uboższą formą psychometrii jest bardzo rozwinięta empatia.

Proste ćwiczenia na budowanie zdolności psychometrycznych:


 • Obserwuj ludzi. Staraj się w nich "wczuć". Zastanawiaj się, co myślą i czują. Jaki mieli dziś dzień? Czym się charakteryzują? Co lubią? Jakie mają antypatie? A co z ich przeszłością? Zadawaj sobie podobne pytania w relaksie i pozwól, by odpowiedzi swobodnie napływały.
 • Przyjrzyj się jakiejś rzeczy. Zastanów się, kto ich dotykał. Jakie energie niesie w sobie ta rzecz? Jakie wspomnienia i emocje?
 • Skup uwagę w relaksie na jakimś miejscu. Jakich zdarzeń było świadkiem? Co przeżywały osoby, które tu były?
  Wykonując podobne ćwiczenia możesz zwiększać swoje zdolności psychometryczne.
  Więcej dowiesz się z kursu AKADEMIA MAGII
  Zapraszamy na kurs.


 • Masz pytania? Chcesz zapisać się na kurs? Skontaktuj się

  Telefon: 506-320-330 uwaga: (nie odbieram, kiedy prowadzę kursy - mam wtedy zwykle wyciszony telefon; po kursie oddzwaniam, o ile nie jest na to zbyt późno i jeśli zostaje mi wysłana wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie).
  E-mail:
  Na wiadomości odpowiadam regularnie.
  Możesz też skorzystać z poniższego formularza:
  foxyform (name - imię, subject - temat, message - wiadomość, send message - wyślij wiadomość, antispam protection - wpisz w okienko obok tekst z obrazka - ochrona antyspamowa; czerwona gwiazdka - pola obowiązkowe).


  KURSY PRZEZ INTERNET - UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU!