info
Dziękujemy za wizytę na naszej stronie! Pamiętaj, aby nas "polubić" :-)

Jesteś tutaj: Główna / Aura człowieka

Treść z prawami autorskimi. Nie kopiuj! Podlinkuj :-)

AURA CZŁOWIEKACo to jest aura

Aura Człowiek, oprócz ciała fizycznego, posiada również ciała energetyczne, które można sfotografować obecnie tak zwanym aparatem Kirlianowskim. Te pola energii to aura, czyli biopole człowieka.
Pierwszy aparat, który wykonywał zdjęcia aury stworzył polski lekarz, Jakub Jodko Narkiewicz. Zauważył on, że w miejscu, gdzie występuje lub pojawi się choroba, aura w sposób wyraźny zmienia się. Jodko-Narkiewicz widział w tym zjawisku narzędzie do szybkiego i pewnego wykrywania chorób.
Małżeństwo Kirlianów potem jego wynalazek nieco udoskonaliło.
Osoby jasnowidzące potrafią określić po jej kolorach oraz wielkości stan psychofizyczny człowieka. Kolory aury mogą się szybko zmieniać, podobnie, jak szybko może ulegać zmianom nastrój człowieka.
Na tak zwaną aurę składa się szereg rodzajów pól. Niektóre z nich są mierzalne tradycyjnymi przyrządami. Jednym z takich pól jest pole elektromagnetyczne. Ponadto ciało ludzkie emituje także energię, która jest podobna do światła słonecznego - ma dualną strukturę, gdyż jednocześnie jest falą i cząstką (źródło: A. Brennan, "Dłonie pełne światła") (...).
Choroby najpierw pojawiają się w postaci zaburzeń energetycznych w aurze. Niwelują je różne metody uzdrawiania energetycznego, jak Reiki, uzdrawianie praniczne i bioenergoterapia, oraz praca własna polegająca na odpowiednich wizualizacjach, afirmacjach, medytacji, treningu samodoskonalenia się i na stosownym trybie życia (...)
Kiedy kogoś lubisz, aury: Twoja i tej osoby łączą się ze sobą. Mówimy wtedy, że "nadajemy na tych samych falach". Kiedy nie darzysz danej osoby sympatią, Wasze aury pozostają ze sobą we wzajemnym antagonizmie (...)

RODZAJE CIAŁ ENERGETYCZNYCH

Aura Ciało fizyczne jest najbardziej materialne. To ośrodek ekspresji ciał energetycznych.
Ma dwa poziomy: fizyczny, złożony z komórek, tkanek, narządów połączonych sieciami naczyń krwionośnych, limfatycznych oraz włóknami nerwowymi, oraz eteryczny mający wszystkie energetyczne odpowiedniki ciała fizycznego.
Ten drugi zawiera w sobie sieć kanałów energetycznych, w których płynie życiodajna energia. Jeśli energia płynie bez przeszkód, ciało fizyczne pozostaje zdrowe.
Ciało eteryczne, zwane też aurą zdrowia jest najbliższą ciału fizycznemu powłoką energetyczną. Jest obrazem zdrowia psycho-fizycznego człowieka. To w nim najpierw pojawiają się pewne energetyczne oznaki choroby. Można oczyszczać to ciało poprzez kąpiele w słonej wodzie.
Ciało astralne (emocjonalne) wykracza swym zasięgiem poza obręb ciała fizycznego. Tu mieści się energia emocji, także urazów psychicznych. To właśnie w tym ciele zachowywane jest wszystko, co dzieje się w Podświadomości.
Bardzo ważne jest oczyszczanie tego ciała poprzez uwalnianie się od negatywnych emocji, stymulowanie odczuwania pozytywnych, przebaczanie, odczuwanie miłości. Jeśli tego nie robisz, energia negatywnych emocji zaczyna niszczyć ciało fizyczne powodując pojawianie się chorób, które mają podłoże psychosomatyczne.
Ciało mentalne jest szersze od emocjonalnego. Tu zawarta jest energia myśli, stereotypy, wierzenia, opinie, oceny i uprzedzenia. To siedziba Świadomości racjonalnej.
Twoje myśli mają moc kreowania rzeczywistości.
To, co jest obecne w Twoim umyśle, zaistnieje wcześniej czy później w Twym życiu, dlatego tak ważna jest kontrola myśli: unikanie negatywnych, trening myślenia pozytywnego i spodziewania się tego, co najlepsze. Przydatna jest tu technika afirmacji.
Ciało przyczynowe (intuicyjne) umożliwia empatię oraz uzyskiwanie informacji w sposób ponadzmysłowy w postaci przeczuć, wizji i proroczych snów. Tu mieści się Nadświadomość.
Ciało atmiczne reprezentuje energię woli. To poziom budowania własnej tożsamości zgodnie ze swoimi zamierzeniami - pozytywnymi lub destruktywnymi. Jeśli dążysz do tego, co negatywne, "zyskujesz" obciążenia karmiczne utrudniające obecną egzystencję i przyszłe życia. Dążąc do harmonii i rozwoju oczyszczasz swoją karmę i przyspieszasz wzrost duchowy. Poziom tego ciała odpowiada wibracji energii Kundalini - jednej z najsilniejszych mocy, którą może wytworzyć człowiek.
Ciało monadyczne, czyli dusza - symbolizuje jedność tego, co uznajemy za męskie i żeńskie. Nie ma rozdzielenia, jest tylko spójnia.
Ciało boskie to najwyższe i najsubtelniejsze ze wszystkich siedmiu ciał. To poziom zjednoczenia się z Bogiem i Wszechświatem. To ta część Ciebie, którą Jezus nazywał Świątynią Boga.
W literaturze są znane także inne podziały warstw aury, ale powyższy jest najpopularniejszy.

Różne metody oczyszczania aury

Świeczka Jest wiele metod oczyszczania aury. Sposób mentalny - wizualizacyjno-medytacyjny - zostanie opisany w lekcji ostatniej, do której możesz zajrzeć w dowolnej chwili. W tej części tekstu zostaną wymienione inne, może mniej znane i podobnie łatwe do zastosowania. Niektóre wymienione są poniżej.
Kąpiel w wodzie z solą. Na wannę wody wsyp 2 garście soli - najlepiej kamiennej, ale może być również zwykła kuchenna. Kąpiel taka powinna trwać nie mniej, jak 20 minut.
Możesz do oczyszczania aury zastosować także w kąpieli odpowiednie olejki. Jakie olejki można stosować do oczyszczania? Na przykład szałwiowy, sosnowy, eukaliptusowy lub jałowcowy.
Do kąpieli możesz wlać także odwar lub napar z ziół. Oczyszczające zioła to szałwia i bylica. Zalej opakowanie lub dwa ziół litrem lub dwoma wrzątku i parz pod przykryciem 15 minut. Po tym czasie możesz odcedzić i wlać miksturę do kąpieli.
Oczyszczanie świeczką. To stara metoda uzdrawiania. W skrócie rzecz biorąc polega na wodzeniu płomieniem świecy po aurze z intencją jej oczyszczenia. Uwaga: zachowaj ostrożność - zabezpiecz przed działaniem ognia ubranie, włosy i sprzęt wokół Ciebie.
Konchowanie uszu metodą Indian Hopi. Ta metoda również oczyszcza aurę, a także i czakry. Świecowanie uszu oczyszcza tylko aurę i czakry głowy.
Oczyszczanie aury za pomocą Reiki. Ta metoda jest dostępna tylko dla osób wtajemniczonych w system Reiki (...)

Powyższy tekst jest fragmentem kursu PRACA Z ENERGIAMI. Zapraszamy na kurs.

Masz pytania? Chcesz zapisać się na kurs? Skontaktuj się

Telefon: 506-320-330 uwaga: (nie odbieram, kiedy prowadzę kursy - mam wtedy zwykle wyciszony telefon; po kursie oddzwaniam, o ile nie jest na to zbyt późno i jeśli zostaje mi wysłana wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie).
E-mail:
Na wiadomości odpowiadam regularnie.
Możesz też skorzystać z poniższego formularza:
foxyform (name - imię, subject - temat, message - wiadomość, send message - wyślij wiadomość, antispam protection - wpisz w okienko obok tekst z obrazka - ochrona antyspamowa; czerwona gwiazdka - pola obowiązkowe).
KURSY PRZEZ INTERNET - UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU!


AUTOR: Marta Pyrchała-Zarzycka

Jestem Marta. Od zawsze pociągają mnie tajemnice. Parapsychologią interesuję się od 1995 roku. W swoim życiu wykonałam wiele ćwiczeń i eksperymantów z tej dziedziny. Na tej i na innych stronach oraz blogach dzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.
Życzę przyjemnego czytania.Zostaw komentarz

KURSY
ZDOBYWAJ WIEDZĘ WYGODNIE W DOMU!
PLATFORMA E-LEARNING
SZKOŁA PARAPSYCHOLOGII
KURS PARAPSYCHOLOGII
SZKOŁA WRÓŻENIA
AKADEMIA REIKI
AKADEMIA MAGII
JAK TŁUMACZYĆ SNY
LECZENIE UMYSŁEM
TECHNIKI RELAKSU
PRACA Z ENERGIAMI
CZAKRY I PRACA Z CZAKRAMI
SKUTECZNE AFIRMACJE
TWÓRCZA WYOBRAŹNIA I WIZUALIZACJE
HUNA
METODA PSYCHOTRONICZNA
UZDRAWIANIE UCZUĆ
REIKI
KUNDALINI REIKI
ŚWIECOWANIE I KONCHOWANIE USZU
PRZECIW RAKOWI - darmowy kurs
PRZECIW DEPRESJI - darmowy kurs

MEDYCYNA NATURALNA

REIKI
ŚWIECOWANIE KONCHOWANIE USZU
UZDRAWIANIE PRANĄ
BIOTERAPIA DLA KAŻDEGO
MISY TYBETAŃSKIE

MOC UMYSŁU

AFIRMACJE
WIZUALIZACJE
METODA SILVY
UMYSŁ A ZDROWIE
EFEKT VOODOO
AUTOSUGESTIA
UMYSŁ ZABIJA I LECZY
UZDRAWIAJĄCA MOC MIŁOŚCI
LECZNICZY ŚMIECH
METODA PSYCHOTRONICZNA
HIPNOZA


ROZWÓJ DUCHOWY

 • TECHNIKI RELAKSU
  MEDYTACJA
  POTRÓJNA ŚWIADOMOŚĆ
  SIŁA ŻYCIOWA
  AURA
  CZAKRY
  PRACA Z CZAKRAMI
  MERIDIANY
  TAJEMNICE SNÓW
  OCHRONA ENERGETYCZNA
  WZMACNIANIE ENERGETYCZNE
  USUWANIE NEGATYWNYCH ENERGII


  PARAPSYCHOLOGIA

  OOBE - EKSTERIONRYACJA
  PSYCHOKINEZA ODDZIAŁYWANIE NA ODLEGŁOŚĆ
  WIDZENIE PRZYSZŁOŚCI
  PSYCHOMETRIA
  ŻYCIE PO ŻYCIU
  TELEPORTACJA
  NIEWIDZIALNOŚĆ
  TELEPATIA
  ISTOTY POZAZIEMSKIE I UFO
  DZIWNE ZJAWISKO CZASU
  ŚWIATY RÓWNOLEGŁE
  PODRÓŻE W CZASIE


  SZTUKA WRÓŻENIA

  ROZWIJAJ INTUICJĘ
  TAROT
  NUMEROLOGIA
  ASTROLOGIA


  MAGIA

  SZAMANIZM
  DRUIDYZM
  ALCHEMIA
  HUNA
  MAGIA LUDOWA
  CZARY CODZIENNE


  POZOSTAŁE

  O MNIE
  KONTAKT
  NEWSLETTER
  NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI
  SŁOWNIK
  POMÓŻ INNYM
  POLITYKA PRYWATNOŚCI
  REGULAMINY
  PRAWA AUTORSKIE
  MAPA STRONY
  Jak realizować cele i spełniać marzenia - praktyczne sposoby