HARMONIA I DYSHARMONIA CZAKR – objawy dysharmonii czakr cz. 2

czakry

Poznaj objawy braku harmonii czakr

Interesujesz się rozwojem duchowym i czakrami?

Dowiedz się, jak rozpoznawać brak harmonii w czakrach,

Co się dzieje, kiedy konkretne czakry są ze sobą w dysharmonii??

Tego dowiesz się w tym wpisie. Cz. 2

DYSHARMONIE MIĘDZY CZAKRAMI

NADAKTYWNA CZAKRA SAKRALNA I OSŁABIONA CZAKRA SERCA

Czakra sakralna jest czakrą związaną m.in. z życiem seksualnym. Osoba z takim problemem widzi w ludziach tylko obiekty seksualne. Nie potrafi kochać. Czuje tylko pożądanie. Zdaje sobie czasem sprawę ze swojego braku, doskwiera on jej, ale nie zmienia trybu życia.

NADAKTYWNA CZAKRA SERCA I OSŁABIONA CZAKRA SAKRALNA

Osoby z tym problemem kochają platonicznie. Nie mają odwagi wyjawić swojego uczucia obiektowi westchnień. Nie realizują więc swojego marzenia o wspaniałym związku.

NADAKTYWNA CZAKRA TRZECIEGO OKA I OSŁABIONA CZAKRA SERCA

Trzecie oko odpowiada m.in. za logikę i racjonalne rozumowanie.

Osoba z powyższym problemem ma podgląd typu: „Miłość to tylko hormony, a poza tym geny chcą przetrwać”. W umysłach tych ludzi miłość jest odarta z duchowości.

NADAKTYWNA CZAKRA SERC I OSŁABIONA CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO I TRZECIEGO OKA

Słaby splot słoneczny może przynosić niskie poczucie własnej wartości. Słaba czakra trzeciego oka zaś może powodować, że do osoby z tym problemem nie docierają żadne logiczne argumenty.

Osoba z zespołem powyższych problemów, to zwykle kobieta, która swoim zachowaniem i stylem życia reprezentuje następujący pogląd „Nie ważne, że mój mąż/chłopak pije, zdradza mnie i bije. Ja go tak kocham i to jest najważniejsze. Miłość przezwycięży wszystko.

Kobieta taka pozwala się źle traktować i nie docierają do niej żadne twoje argumenty dotyczące tego, że nie powinna dawać się tak traktować, czy że zasługuje na kogoś lepszego.

NADAKTYWNA CZAKRA KORONY I ZABLOKOWANA CZAKRA TRZECIEGO OKA I SERCA

To chyba najgorsza z możliwych kombinacji. Jej wynikiem jest fanatyk religijny. Taka osoba jest zdolna do najgorszych czynów wobec innowiercy, gdyż ma zablokowane serce, w którym nie ma miejsca na miłość i zrozumienie. Nie interesują ich też żadne dowody naukowe, która w jakikolwiek sposób zaprzeczałyby ich poglądom.

Jak widać, dysharmonie czakr potrafią zmienić zachowanie i styl życia człowieka. Warto więc dbać o harmonię czakr.

Poprzednią część wpisu znajdziesz tu: http://magia-zycia.com.pl/duchowosc/harmonia-i-dysharmonia-czakr-symptomy-dysharmonii-cz-1/

Marta Pyrchała-Zarzycka

www.astrosalus.pl

www.magia-zycia.com.pl