info
Dziękujemy za wizytę na naszej stronie! Pamiętaj, aby nas "polubić" :-)

Treść z prawami autorskimi. Nie kopiuj! Podlinkuj :-)

UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU! Kursy online (e-learning)E-learning, kursy przez internet Co to jest e-learning
O e-learningu
Zalety e-learningu
Rejestracja na platformie online
Zapisy na kursy online
Jak korzystać z kursów online

Co to jest e-learning

Już od marca roku 2013 jest dostępna na kursy-internetowe.com platforma e-learningowa.
E-learning to nowoczesna metoda kształcenia się. Dzięki niej z każdego miejsca na świecie w wybranym przez Ciebie czasie możesz odbyć wiele kursów oferowanych przez Astro Salus. Potrzebne Ci do tego celu są jedynie komputer i internet.
Do góry

O e-learningu

Kursy internetowe W związku z tym, że kursy online mają charakter kształcenia na odległość (można też je odbywać osobiście w Katowicach), ważna jest Twoja dyscyplina w uczeniu się. Aby ją potwierdzić, będziesz wykonywał na platrofmie specjalne zadania oraz rozwiązywał testy, które potwierdzą Twoje umiejętności oraz wiedzę. Do niektórych szkoleń przewidziane są także prace pisemne.
Podczas szkoleń osobistych również wykonujesz zadania, ale nie rozwiązujesz testów, ani nie piszesz prac. Nie otrzymujesz w związku z tym zaświadczeń, a jedynie dyplom.

Wybierając szkolenia internetowe masz zapewnioną opiekę merytoryczną osoby prowadzącej kurs. Zawsze możesz się z nią kontaktować, zadawać pytania i wyjaśniać wątpliwości.
W naszych szkoleniach online masz też dostęp do forum i czatu, gdzie możesz się podzielić swoimi przemyśleniami z innymi uczestnikami kursu.

Kursy elearningowe są bardziej obszerne i tańsze od osobistych. Kursy internetowe są pełniejsze, bo nie mają ograniczeń czasowych typowych dla kursów osobistych. Tańsze, gdyż nie wiążą się z dodatkowymi kosztami, jak koszt dojazdu, zakwaterowania, wynajmu sali itp.
Kursy internetowe można także odpowiednio rozłożyć w czasie, aby rozwiązywanie zadań dopasować do swojego trybu życia.

Po każdym szkoleniu otrzymasz dyplom, który potwierdzi odbycie przez Ciebie kursu oraz zaświadczenia.
Aby otrzymać dokumenty pocztą, musisz podać adres, na jaki mają być wysłane. Można także otrzymać je w wersji elektronicznej na pocztę mailową.
Do góry

Zalety e-learningu

szkolenia internetowe
 • Niższa cena, niż w przypadku kursu osobistego;
 • Kursy te możesz odbywać z dowolnego miejsca na świecie;
 • Kursy te są rozłożone w czasie - zadania wykonujesz w czasie, który sam wybierasz;
 • Przeznaczasz na dany kurs tyle czasu ile chcesz, i o takich porach dnia, które sądla Ciebie najodpowiedniejsze;
 • To nowoczesna forma kształcenia i zdobywania wiedzy;
 • Po odbyciu każdego kursu otrzymujesz dyplom będący potwierdzeniem odbycia przez Ciebie kursu;
 • Możesz pobrać ZA DARMO materiały szkoleniowe - do pobrania z folderów danego kursu;
 • Kursy te są obszerniejsze, bo nie mają ograniczeń czasowych;
 • Dostępne bywają PROMOCJE kursów;
 • Szkolenia online możesz rozpocząć kiedy chcesz - nie musisz czekać na określony termin ani dostosowywać się godzinowo;
 • Zapewniona opieka merytoryczna;
 • Kontakt i możliwość wypowiadania się z innymi uczestnikami kursu.
 • Do góry

  REJESTRACJA NA PLATFORMIE E-LEARNING - JAK JEJ DOKONAĆ

  Aby skorzystać z kursów online najpierw należy się zarejestrować na platformie e-learning.
  Aby to zrobić, należy wejść na stronę Kursy online
  Następnie kliknij na przycisk "Zaloguj się" lub też "Log in", który znajduje się w prawym górnym rogu tej strony. Zostaniesz wtedy przeniesiony do strony logowania i rejestracji.
  Tam przewiń stronę w dół do napisu "Jesteś tu pierwszy raz?" i wypełnij formularz rejestracyjny.
  Pamiętaj, że jeśli chcesz uzyskać certyfikat za zaliczone kursy, musisz podać prawdziwe imię i nazwisko (dane, które podasz w formularzu zostaną wpisane do certyfikatu).
  Ponadto e-mail też musi być prawdziwy - na niego przyjdzie Ci potwierdzenie rejestracji i informacje związane z korzystaniem z kursów.
  Po wypełnieniu formularza prześlij go i poczekaj na potwierdzenie rejestracji. Gdy je uzyskasz, możesz się już logować i zapisywać na kursy oraz z nich korzystać.

  Istnieje też możliwość osobistego zarejestrowania Cię przeze mnie. Wówczas należy mi podać swoje imię, nazwisko, e-mail i opcjonalnie miasto i kraj zamieszkania. Następnie poczekać na rejestrację. Po rejestracji otrzymasz na maila login, hasło i pozostałe dane.
  Samodzielna rejestracja jest zawsze szybsza.
  Do góry

  JAK ZAPISAĆ SIĘ NA KURSY ONLINE

  Aby zapisać się na internetowy kurs darmowy, musisz najpierw się zarejestrować (patrz tekst wyżej) i poczekać na potwierdzenie rejestracji. Gdy już je uzyskasz, możesz się zalogować podając login i hasło, które wpisałeś do formularza rejestracyjnego.
  Po zalogowaniu się kliknij link do wybranego kursu darmowego. Przejdziesz na jego stronę informacyjną, gdzie będzie zielony przycisk "Zapisz mnie".
  Po kliknięciu tego przycisku zostaniesz zapisany na kurs i przeniesiony do jego zasobów. Już możesz z niego korzystać.
  W przypadku kursów płatnych, aby z nich skorzystać, musisz je najpierw opłacić i powiadomić mnie o wpłacie. Aktualne ceny kursów online są zawsze na stronie platformy.
  Do góry

  Jak korzystać z kursów online

  Możesz za darmo prztestować korzystanie z kursów online rejestrując się na platformie e-learning i korzystając z darmowych kursów internetowych.
  Platforma e-learning znajduje się tu:
  KURSY ONLINE
  Na jej stronie głównej jest też instrukcja rejestracji. Instrukcję tę znajdziesz także tutaj: REJESTRACJA

  Możesz też pobrać na komputer darmowy poradnik "Jak korzystać z kursów online" i go wydrukować. Aby to zrobić kliknij poniższy link:
  Zobacz i pobierz darmowy mini poradnik obrazkowy "Jak korzystać z kursów online"
  (aby odczytać plik musisz mieć program czytający pliki pdf, np. Foxit Reader, który możesz pobrać tu: Darmowy program do czytania pdf)

  Uwaga: od czasu do czasu szata graficzna platformy e-learning jest zmieniana, ale zasada korzystania z niej jest taka sama.

  Możesz też zapoznać się z poniższą instrukcją:

  Darmowy mini-poradnik jak korzystać z kursów online

  LOGOWANIE

  Aby się móc zalogować do kursu płatnego, musisz być najpierw zarejestrowany.
  Rejestracji dokonuje osoba prowadząca kurs po otrzymaniu wpłaty.
  Możesz się samodzielnie zarejestrować, jak zostało to opisane wyżej pod stosownym linkiem oraz korzystać z darmowych szkoleń inetrnetowych.
  Powiedzmy, że się już zarejestrowałeś i otrzymałeś potwierdzenie rejestracji. To znaczy, że możesz się już logować. Co dalej?
  Wejdź na stronę platformy online:
 • PLATFORMA E-LEARNING

 • Zobaczysz wtedy podobny obrazek:

  Logowanie do kursu online

  W prawym górnym rogu jest napis Zaloguj. Należy go kliknąć, by przejść do okienka logowania. Wygląda ono tak:

  Logowanie do kursu online

  Jeśli jesteś zarejestrowany i logujesz się do kursu, wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło. Dane te zostały Ci podane po zarejestrowaniu Cię po otrzymaniu wpłaty za kurs lub sam je wpisałeś rejestrując się samodzielnie. Hasło możesz zmienić.
  Następnie kliknij przycisk Zaloguj.

  Po zalogowaniu się zobaczysz taki obrazek:

  Logowanie do kursu online

  Po lewej stronie widzisz nawigację.

  Napis Strona główna po jego kliknięciu przeniesie Cię do strony głównej platformy e-learning.

  Napis Strony po kliknięciu pokaże Ci Twoje strony, jeśli takie stworzyłeś. Napis Moje kursy przeniesie Cię do strony z listą Twoich kursów (jeśli jesteś zarejestrowany i masz do nich dostęp). Przykład takiej listy:


  Logowanie do kursu online


  Wystarczy kliknąć na wybrany kurs, aby zacząć z niego korzystać.

  Link Mój profil pokaże Ci, jak wygląda Twój profil: jakie masz zdjęcie, jaka jest Twoja lista kontaktów, jakie masz wpisy na forach, wiadomości (pozwala też na ich wysyłanie do innych uczestników kursów lub do prowadzącego kurs) itp. Ponadto umożliwia Ci napisanie wpisu na Twoim kursowym blogu.

  Napis Kursy przeniesie Cię do listy aktualnych kursów na stronie www.kursy-internetowe.com/

  Link Ustawienia mojego profilu kryje w sobie po naciśnięciu takie możliwości, jak zmiana hasła, danych w profilu (zdjęcie, e-mail, miasto i kraj pochodzenia, określenie zainteresowań itp.) Jeśli wybierzesz napis Moje kursy i go klikniesz, pojawi się strona z kursami, do których masz dostęp.

  Jeśli klikniesz jeden z nich (np. Nauka w e-learningu), pojawi się strona tego kursu:

  Po wejściu do kursu, na środku zobaczysz powitalny tekst zawarty w kursie. Tematy z jego zawartością są poniżej tego napisu. Są też po lewej stronie w nawigacji. Ich lista rozwija się po naciśnięciu linku kursu. Może to wyglądać tak:


  Logowanie do kursu online


  Oto przykład wyglądu jednego z tematów w darmowym kursie Jak korzystać z e-learningu.

  Logowanie do kursu online


  Poszczególne aktywności kursu mają formę linków. Możesz z nich skorzystać klikając link danej aktywności (np. napis LEKCJA, LINK, FILM, ZADANIE).

  W kursach są różne aktywności. Najważniejsze dla uzyskania certyfikatu (dla kursów płatnych) są Lekcje, Zadania i Quizy. W quizach są podobne zadania, jak w lekcjach. ZADANIA zaś są esejami. O lekcjach więcej w dalszej części poradnika.

  Kursy mają wiele innych aktywności - dla chętnych. Są to np.: baza danych, słownik, Wiki, forum, czat, linki do ciekawych artykułów czy filmów, strony kursu, warsztaty, głosowania, ankiety, foldery. W folderach w kursach płatnych są pliki z najważniejszymi treściami lekcji - do pobrania.
  Uwaga: Nie zarejestrowani uczestnicy kursów darmowych mają dostęp do lekcji, linków i stron kursów darmowych.

  LEKCJE

  Lekcja jest w naszych kursach aktywnością obowiązkową w kursach płatnych. W lekcjach są zawarte wszystkie niezbędne informacje związane z tematem danego kursu. Znajdziesz tu też zdjęcia, rysunki i wykresy.

  Lekcja składa się z kilku-kilkunastu podstron. Zazwyczaj pierwsza podstrona jest krótkim wstępem, a ostatnia podsumowaniem. Między wstępem a podsumowaniem umieszczone są istotne treści związane z tematem lekcji.

  Do każdej kolejnej części lekcji możesz przejść poprzez udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytania. Pytania są umieszczone na dole, pod tekstem lekcji. Aby zatwierdzić swoją odpowiedź, musisz kliknąć przycisk Prześlij: Logowanie do kursu online

  . Co się wtedy stanie? System zatwierdzi Twoją odpowiedź i przeniesie Cię na tę samą stronę, ale będzie na jej dole informacja, czy odpowiedziałeś prawidłowo.

  Kliknij przycisk Kontynuuj
  Logowanie do kursu online , aby przejść do kolejnej części lekcji.

  Tak przechodzi się przez wszystkie części lekcji. Po zaliczeniu lekcji pierwszej, możesz przejść do kolejnej i tak dalej. Lekcje odbywa się w wyznaczonej kolejności.

  Możesz wielokrotnie przechodzić przez wybrane lekcje. Za każdym razem jednak musisz odpowiadać na pytania w nich zawarte. Jedynie w przypadku eseju nie musisz go pisać drugi raz, gdyż system zapisuje Twoją pierwszą odpowiedź i to ona jest oceniana. Wystarczy, że za drugim razem wpiszesz dowolny znak, np. kropkę.

  W każdej części lekcji możesz spotkać się z innym typem pytania. W każdej części lekcji na jej dole znajduje się jedno pytanie z tej części lekcji. Taki system daje pewną gwarancję, że uczeń zapoznał się z treścią danej sekcji.

  Najczęściej używane pytania w naszych kursach to:
 • pytanie prawda-fałsz,
 • dopasowanie do siebie właściwych wyrażeń,
 • test jednokrotnego wyboru,
 • test wielokrotnego wyboru,
 • esej.


 • Przykład: LEKCJA Z PYTANIEM PRAWDA-FAŁSZ

  Logowanie do kursu online

  Tu widzimy akurat odpowiedź zwrotną po udzieleniu prawidłowej odpowiedzi na pytanie prawda-fałsz.

  Przykład: LEKCJA Z DOPASOWYWANIEM ODPOWIEDZI

  Logowanie do kursu online

  Aby rozwinąć listę odpowiedzi, należy kliknąć strzałkę prowadzącą w dół lub jedną z odpowiedzi, a potem zaznaczyć wybraną odpowiedź z rozwijalnej listy. Tu też na dole strony widzisz zielony pasek, który informuje Cię, jaką część lekcji przeszedłeś. To przykład widoku po naciśnięciu jednego z pól: Wybierz
  Logowanie do kursu online

  Przykład: LEKCJA - TEST JEDNOKROTNEGO WYBORU

  Logowanie do kursu online  Tu przy odpowiedziach widzisz kółeczka (podobnie jest z pytaniem prawda-fałsz).

  Przykład: LEKCJA Z PYTANIEM WIELOKROTNEGO WYBORU

  Logowanie do kursu online

  Tu przy odpowiedziach są kwadraty. Można zaznaczać 1-4 odpowiedzi.

  Przykład: LEKCJA Z PYTANIEM TYPU ESEJ

  Logowanie do kursu online

  Tu piszesz w okienku swoją odpowiedź.
  Esej ocenia nauczyciel. Punkty za eseje są dodawane po ich ocenieniu. Pozostałe rodzaje pytań są oceniane automatycznie przez system.

  KONIEC LEKCJI Jeśli zaliczyłeś lekcje, przesyłałeś swoje odpowiedzi za każdym razem (również w Podsumowaniu) oraz klikałeś po przesłaniu przycisk Kontynuuj, to zobaczysz taki obrazek:
  Logowanie do kursu online

  Znaczy to, że zaliczyłeś lekcję i możesz przejść do kolejnej. Możesz też zobaczyć swoje oceny (klikając (Pokaż oceny) lub przejrzeć lekcję ponownie bez zaliczania kolejny raz zadań (Przejrzyj lekcję). Można też przerobić lekcję kolejny raz z wypełnianiem zadań. Należy wtedy wrócić do kursu i kliknąć tę samą lekcję.

  Ucz się wygodnie w domu! Zapraszamy do naszych kursów internetowych.

  Zapraszamy.

  Masz pytania? Chcesz zapisać się na kurs? Skontaktuj się

  Telefon: 506-320-330 uwaga: (nie odbieram, kiedy prowadzę kursy - mam wtedy zwykle wyciszony telefon; po kursie oddzwaniam, o ile nie jest na to zbyt późno i jeśli zostaje mi wysłana wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie).
  E-mail:
  Na wiadomości odpowiadam regularnie.
  Możesz też skorzystać z poniższego formularza:
  foxyform (name - imię, subject - temat, message - wiadomość, send message - wyślij wiadomość, antispam protection - wpisz w okienko obok tekst z obrazka - ochrona antyspamowa; czerwona gwiazdka - pola obowiązkowe).
  KURSY PRZEZ INTERNET - UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU!


  AUTOR: Marta Pyrchała-Zarzycka

  Jestem Marta. Od zawsze pociągają mnie tajemnice. Parapsychologią interesuję się od 1995 roku. W swoim życiu wykonałam wiele ćwiczeń i eksperymantów z tej dziedziny. Na tej i na innych stronach oraz blogach dzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.
  Życzę przyjemnego czytania.  Zostaw komentarz

  KURSY
  ZDOBYWAJ WIEDZĘ WYGODNIE W DOMU!
  PLATFORMA E-LEARNING
  SZKOŁA PARAPSYCHOLOGII
  KURS PARAPSYCHOLOGII
  SZKOŁA WRÓŻENIA
  AKADEMIA REIKI
  AKADEMIA MAGII
  JAK TŁUMACZYĆ SNY
  LECZENIE UMYSŁEM
  TECHNIKI RELAKSU
  PRACA Z ENERGIAMI
  CZAKRY I PRACA Z CZAKRAMI
  SKUTECZNE AFIRMACJE
  TWÓRCZA WYOBRAŹNIA I WIZUALIZACJE
  HUNA
  METODA PSYCHOTRONICZNA
  UZDRAWIANIE UCZUĆ
  REIKI
  KUNDALINI REIKI
  ŚWIECOWANIE I KONCHOWANIE USZU
  PRZECIW RAKOWI - darmowy kurs
  PRZECIW DEPRESJI - darmowy kurs

  MEDYCYNA NATURALNA

  REIKI
  ŚWIECOWANIE KONCHOWANIE USZU
  UZDRAWIANIE PRANĄ
  BIOTERAPIA DLA KAŻDEGO
  MISY TYBETAŃSKIE

  MOC UMYSŁU

  AFIRMACJE
  WIZUALIZACJE
  METODA SILVY
  UMYSŁ A ZDROWIE
  EFEKT VOODOO
  AUTOSUGESTIA
  UMYSŁ ZABIJA I LECZY
  UZDRAWIAJĄCA MOC MIŁOŚCI
  LECZNICZY ŚMIECH
  METODA PSYCHOTRONICZNA
  HIPNOZA


  ROZWÓJ DUCHOWY

  TECHNIKI RELAKSU
  MEDYTACJA
  POTRÓJNA ŚWIADOMOŚĆ
  SIŁA ŻYCIOWA
  AURA
  CZAKRY
  PRACA Z CZAKRAMI
  MERIDIANY
  TAJEMNICE SNÓW
  OCHRONA ENERGETYCZNA
  WZMACNIANIE ENERGETYCZNE
  USUWANIE NEGATYWNYCH ENERGII


  PARAPSYCHOLOGIA

  OOBE - EKSTERIORYZACJA
  PSYCHOKINEZA ODDZIAŁYWANIE NA ODLEGŁOŚĆ
  WIDZENIE PRZYSZŁOŚCI
  PSYCHOMETRIA
  ŻYCIE PO ŻYCIU
  TELEPORTACJA
  NIEWIDZIALNOŚĆ
  TELEPATIA
  ISTOTY POZAZIEMSKIE I UFO
  DZIWNE ZJAWISKO CZASU
  ŚWIATY RÓWNOLEGŁE
  PODRÓŻE W CZASIE


  SZTUKA WRÓŻENIA

  ROZWIJAJ INTUICJĘ
  TAROT
  NUMEROLOGIA
  ASTROLOGIA


  MAGIA

  SZAMANIZM
  DRUIDYZM
  ALCHEMIA
  HUNA
  MAGIA LUDOWA
  CZARY CODZIENNE


  POZOSTAŁE

  O MNIE
  KONTAKT
  NEWSLETTER
  NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI
  SŁOWNIK
  POMÓŻ INNYM
  POLITYKA PRYWATNOŚCI
  REGULAMINY
  PRAWA AUTORSKIE
  MAPA STRONY
  Jak realizować cele i spełniać marzenia - praktyczne sposoby