info
Dziękujemy za wizytę na naszej stronie! Pamiętaj, aby nas "polubić" :-)

Treść z prawami autorskimi. Nie kopiuj! Podlinkuj :-)

Zobaczyć przyszłość


Kryształowa kula
Czy widzenie przyszłości jest możliwe?
Snując wnioski związane z pewnymi prawami fizyki, można by stwierdzić, że tak.

Nasze doświadczenia każą nam wierzyć, że czas jest czymś, co płynie, co jest w nieustannym ruchu. Uważamy, że podróżujemy od przeszłości do przyszłości. Jednak odkrycia Alberta Einsteina pokazują, że umysł nas oszukuje. W rzeczywistości bowiem nie ma czegoś takiego, jak przeszłość i przyszłość. Czas po prostu jest - od początku do końca.

Aby to zrozumieć, należy uświadomić sobie, że czas i przestrzeń tworzą razem czasoprzestrzeń. Są ze sobą połączone.

Czy byłeś kiedyś w sytuacji, że szedłeś chodnikiem lub jechałeś ulicą, a tu nagle przestrzeń przed Tobą zniknęła albo pojawiła się inna przestrzeń?
Nie.
A więc skoro czas i przestrzeń są ze sobą połączone tworząc jedność zwaną czasoprzestrzenią, to logiczne jest, że tak samo musi być z czasem. Czas nie może znikać i nagle się pojawiać. On po prostu jest. Tylko nasze umysły myślą, że jest inaczej. Mózg powoduje taką iluzję.

I właśnie dlatego, że czas po prostu istnieje, niektóre osoby mogą zajrzeć w "przeszłość" lub "przyszłość. Nie mogłyby przecież zobaczyć tego, czego jeszcze nie ma ("przyszłość"), czy co już nie istnieje "przeszłość"). Można zobaczyć bowiem jedynie to, co jest.

Prawdopodobnie podświadomość dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że nie ma przeszłości i przyszłości, istnieje tylko teraźniejszość. Na przykład, gdy przypomnisz sobie coś smutnego, Twój mózg myśli, że to jest teraz. Dlatego masz "gulę" w gardle i zbiera Ci się na płacz, choć przecież świadomie wiesz, że tej sytuacji już nie ma.

Jeśli zaś wyobrazisz sobie cudowną przyszłość, taka wizja dodaje Ci skrzydeł. Podświadomość nie rozróżnia przeszłości i przyszłości. Dla niej jest zawsze teraźniejszość.

Wszystko, co widzimy i słyszymy, pokazuje nam podświadomość. Docierają do niej codziennie miliardy bodźców. Mózg jednak ignoruje wiele z nich, dlatego nie docierają one do naszej świadomości.

Być może więc ludzie, którzy widzą przyszłość mają inaczej reagujące mózgi. Dlatego oni są w stanie dostrzec to, co dla innych jest nieodgadnione.

Co na temat prekognicji mówi nauka?


Skomplikowane testy przeprowadzane w Centrum Badawczym Rhine'a sugerują, że niektórzy ludzie mogą widzieć przyszłość. Umieją na przykład odgadnąć karty, zanim zostaną odkryte.
Według fizyki Newtona, gdzie wszystko musi mieć swą przyczynę, takie zjawiska nie mogą istnieć. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że fizyka kwantowa jednak może dawać taką możliwość. Jednak okazuje się na razie, że i ona musi zachowywać zasadę przyczynowości.

Są fale poruszające się wstecz w czasie

Kiedy rozwiązujemy Maxwellowskie równania światła, uzyskujemy dwa rozwiązania: opóźnioną falę, która reprezentuje standardowy ruch światła z jednego punktu do drugiego i falę przedwczesną. Fala przedwczesna jest bardzo interesującym zjawiskiem, gdyż w jej przypadku promień światła porusza się wstecz w czasie. Czyli fala przedwczesna przybywa z przyszłości i dociera w przeszłość. To dziwne zjawisko było jednak ignorowane przez niemal 100 lat. Traktowano je jedynie, jako matematyczną ciekawostkę.

Istnieje możliwość, że gdyby udało się wykorzystać te fale, to być może moglibyśmy przesłać wiadomości w przeszłość.

Przedwczesne fale stanowiły tajemnicę, dopóki ich zbadaniem nie zajął się słynny fizyk Richard Feynman. Naukowiec ten był zaintrygowany ideą cofania się w czasie. Analizując prace Diraca dotyczące elektronu, Feynman natrafił na coś bardzo dziwnego. Gdy w równaniu Diraca odwróci się kierunek upływu czasu, pozostaje ono takie samo, pod warunkiem że również ładunek elektronu zmienimy na przeciwny. Czyli elektron poruszający się wstecz w czasie jest równoważny anty-elektronowi poruszającemu się do przodu w czasie. Stąd wynika, że te cofające się fale przedstawiają po prostu ruch antymaterii.

W normalnej sytuacji, gdy elektron zderza się z antyelektronem, cząstki te ulegają anihilacji (zniknąłby) i wytwarzają promieniowanie gamma. Lecz jeżeli odwróci się ładunek antyelektronu, stanie się on zwykłym elektronem, tyle że poruszającym się wstecz w czasie. Czyli antycząstki to po prostu zwyczajne cząstki, ale poruszające się nie od przeszłości w przyszłość, a w kierunku odwrotnym. Cały czas jednak to ta sama cząstka.
Proces anihilacji elektronu z antyelektronem jest więc procesem, w którym elektron "postanawia" cofnąć się w czasie!
A więc cała antymateria jest zwyczajną materią, ale poruszającą się wstecz w czasie.
Pomimo, że antymateria jest materią cofającą się w czasie, uważa się obecnie, że nie może być ona wykorzystana do wysyłania informacji w przeszłość.

Więcej dowiesz się z kursu AKADEMIA MAGII
Zapraszamy na kurs.


Masz pytania? Chcesz zapisać się na kurs? Skontaktuj się

Telefon: 506-320-330 uwaga: (nie odbieram, kiedy prowadzę kursy - mam wtedy zwykle wyciszony telefon; po kursie oddzwaniam, o ile nie jest na to zbyt późno i jeśli zostaje mi wysłana wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie).
E-mail:
Na wiadomości odpowiadam regularnie.
Możesz też skorzystać z poniższego formularza:
foxyform (name - imię, subject - temat, message - wiadomość, send message - wyślij wiadomość, antispam protection - wpisz w okienko obok tekst z obrazka - ochrona antyspamowa; czerwona gwiazdka - pola obowiązkowe).


KURSY PRZEZ INTERNET - UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU!


AUTOR: Marta Pyrchała-Zarzycka

Jestem Marta. Od zawsze pociągają mnie tajemnice. Parapsychologią interesuję się od 1995 roku. W swoim życiu wykonałam wiele ćwiczeń i eksperymantów z tej dziedziny. Na tej i na innych stronach oraz blogach dzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.
Życzę przyjemnego czytania.Zostaw komentarz

KURSY
ZDOBYWAJ WIEDZĘ WYGODNIE W DOMU!
PLATFORMA E-LEARNING
SZKOŁA PARAPSYCHOLOGII
KURS PARAPSYCHOLOGII
SZKOŁA WRÓŻENIA
AKADEMIA REIKI
AKADEMIA MAGII
JAK TŁUMACZYĆ SNY
LECZENIE UMYSŁEM
TECHNIKI RELAKSU
PRACA Z ENERGIAMI
CZAKRY I PRACA Z CZAKRAMI
SKUTECZNE AFIRMACJE
TWÓRCZA WYOBRAŹNIA I WIZUALIZACJE
HUNA
METODA PSYCHOTRONICZNA
UZDRAWIANIE UCZUĆ
REIKI
KUNDALINI REIKI
ŚWIECOWANIE I KONCHOWANIE USZU
PRZECIW RAKOWI - darmowy kurs
PRZECIW DEPRESJI - darmowy kurs

MEDYCYNA NATURALNA

REIKI
ŚWIECOWANIE KONCHOWANIE USZU
UZDRAWIANIE PRANĄ
BIOTERAPIA DLA KAŻDEGO
MISY TYBETAŃSKIE

MOC UMYSŁU

AFIRMACJE
WIZUALIZACJE
METODA SILVY
UMYSŁ A ZDROWIE
EFEKT VOODOO
AUTOSUGESTIA
UMYSŁ ZABIJA I LECZY
UZDRAWIAJĄCA MOC MIŁOŚCI
LECZNICZY ŚMIECH
METODA PSYCHOTRONICZNA
HIPNOZA


ROZWÓJ DUCHOWY

TECHNIKI RELAKSU
MEDYTACJA
POTRÓJNA ŚWIADOMOŚĆ
SIŁA ŻYCIOWA
AURA
CZAKRY
PRACA Z CZAKRAMI
MERIDIANY
TAJEMNICE SNÓW
OCHRONA ENERGETYCZNA
WZMACNIANIE ENERGETYCZNE
USUWANIE NEGATYWNYCH ENERGII


PARAPSYCHOLOGIA

OOBE - EKSTERIORYZACJA
PSYCHOKINEZA ODDZIAŁYWANIE NA ODLEGŁOŚĆ
WIDZENIE PRZYSZŁOŚCI
PSYCHOMETRIA
ŻYCIE PO ŻYCIU
TELEPORTACJA
NIEWIDZIALNOŚĆ
TELEPATIA
ISTOTY POZAZIEMSKIE I UFO
DZIWNE ZJAWISKO CZASU
ŚWIATY RÓWNOLEGŁE
PODRÓŻE W CZASIE


SZTUKA WRÓŻENIA

ROZWIJAJ INTUICJĘ
TAROT
NUMEROLOGIA
ASTROLOGIA


MAGIA

SZAMANIZM
DRUIDYZM
ALCHEMIA
HUNA
MAGIA LUDOWA
CZARY CODZIENNE


POZOSTAŁE

O MNIE
KONTAKT
NEWSLETTER
NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI
SŁOWNIK
POMÓŻ INNYM
POLITYKA PRYWATNOŚCI
REGULAMINY
PRAWA AUTORSKIE
MAPA STRONY
Jak realizować cele i spełniać marzenia - praktyczne sposoby