Jesteś tutaj: GŁÓWNA > PARAPSYCHOLOGIA > ŻYCIE PO ŻYCIU

NIE WSZYSTEK UMRĘ - życie po życiu


Życie po życiu
Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że byłeś pierwszy raz w jakimś miejscu, a wydawało Ci się, że dobrze je znasz, że już tu byłeś? Może rzeczywiście kiedyś tam żyłeś. W innym wcieleniu.

Wiara w życie pozagrobowe jest stara, jak ludzkość. Już formy przedludzkie miały obrzędy związane ze śmiercią, które wskazywały na to, że wierzą one w życie pozagrobowe.

Wiele religii mówi o duszach, które zamieszkują ciało za życia i opuszczają je po śmierci. Jeśli im wierzyć, tak naprawdę nigdy nie umieramy - po prostu w innej formie żyjemy poza ciałem.

Inne religie mówią zaś o reinkarnacji. Wedle tej teorii po zużyciu się ciała lub po poważnym jego uszkodzeniu, którego wynikiem jest śmierć, dusza może wniknąć w ciało rodzącego się człowieka. Takich inkarnacji może być wiele. Podczas przeżywania kolejnych żywotów uczymy się i doskonalimy, aby osiągnąć jedność z Bogiem. Ta teoria także pokazuje, że "nie wszystek umrzemy".

A co na to fizyka?


Fizyka mówi, że nic nie może zniknąć, może tylko zmienić swoją formę. Mówi także, że materii i energii od początku Wszechświata jest tyle samo. Atomy Twojego ciała na przykład budowały niegdyś gwiazdy, planety, dinozaury i inne stworzenia. A więc żyją one nadal poprzez Ciebie. Kiedy Twoje ciało umrze, jego atomy po jakimś czasie będą cząstką kolejnych istnień.

Czy weźmiemy pod uwagę prawdy ezoteryczne, czy religijne czy też naukowe, wniosek może być tylko jeden: śmierć jest tylko pozorem. Nasze świadomości istnieją po śmierci naszych ciał. Nasze ciała zaś kiedyś zbudują kolejne istnienia.

Więcej dowiesz się z kursu AKADEMIA MAGII
Zapraszamy na kurs i do obejrzenia poniższego filmu.
Masz pytania? Chcesz zapisać się na kurs? Skontaktuj się

Telefon: 506-320-330 uwaga: (nie odbieram, kiedy prowadzę kursy - mam wtedy zwykle wyciszony telefon; po kursie oddzwaniam, o ile nie jest na to zbyt późno i jeśli zostaje mi wysłana wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie).
E-mail:
Na wiadomości odpowiadam regularnie.
Możesz też skorzystać z poniższego formularza:
foxyform (name - imię, subject - temat, message - wiadomość, send message - wyślij wiadomość, antispam protection - wpisz w okienko obok tekst z obrazka - ochrona antyspamowa; czerwona gwiazdka - pola obowiązkowe).


KURSY PRZEZ INTERNET - UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU!