O mnie

Jestem Marta Pyrchała-Zarzycka. Niegdyś byłam zdeklarowanym sceptykiem. Jednakże różnorodne zjawiska, których byłam obserwatorem spowodowały, że wreszcie zmieniłam zdanie.

Zmianę zdania zawdzięczam jednej z moich dawnych przyjaciółek z dzieciństwa. Chcąc nie chcąc uczestniczyłam w jej eksperymentach związanych ze zjawiskami paranormalnymi.

Pierwsze eksperymenty robiłyśmy, kiedy miałyśmy zaledwie po 13 lat. Działo się wiele dziwnych rzeczy, których nie potrafiłam racjonalnie wytłumaczyć.  Wreszcie przekonałam się, że świat nie jest tak płaski, jak myślałam. Ma inny – o wiele ciekawszy wymiar.

Oficjalne informacje
Z zamiłowania i zawodu jestem trenerem.
Mam dwie firmy: działalność w Polsce (Astro Salus) i spółkę w Wielkiej Brytanii (Astro Salus Education Ltd) oraz sześć witryn internetowych:
www.astrosalus.pl
www.kosmetyka-fitness.pl
www.magia-zycia.com.pl
www.sukces-biznes.pl
www.edukacja-domowa.pl
www.astrosalus.com

Prowadzę kursy z medycyny naturalnej, rozwoju osobistego i ezoteryki. Kursy są w wersji osobistej. Niektóre szkolenia są także w wersji online – przez nowoczesną platformę zdalnego nauczania (e-learning). Kursy są prowadzone w języku polskim, a niektóre także po angielsku.
Studiowałam fizykę oraz finanse i rachunkowość. Ponadto ukończyłam kilka dwu- i trzyletnich szkół policealnych, w tym szkołę medycyny naturalnej i kosmetyki.
Jestem absolwentką około 100 kursów z zakresu zdrowia, przedsiębiorczości, kosmetyki i ezoteryki.
W roku 2009 wydałam pierwszą książkę. W roku 2015 pojawią się kolejne.
Na co dzień interesuję się tym, czym zajmuje się zawodowo oraz niektórymi zagadnieniami fizyki, a także sztuczną inteligencją.
Lubię spacery po lesie.

Zapraszam na moje strony i blogi.

Pozdrawiam serdecznie.

Leave a Reply