Kursy

kursy

Kursy osobiste i szkolenia internetowe

Pełną gamę moich kursów znajdziesz na stronach:

KURSY OSOBISTE I INTERNETOWE – wykaz

http://magia-zycia.com.pl/reiki-kurs.html – poznaj teorię i praktykę terapii Reiki i stosuj ją, aby pomagać sobie i innym. Działanie terapii Reiki jest udowodnione naukowo.

http://magia-zycia.com.pl/medycyna-naturalna-kurs.html – kurs medycyny naturalnej – teoria na platformie e-learning, praktyka osobiście. Abyś jak najwięcej skorzystał z kursu!

http://magia-zycia.com.pl/swiecowanie-uszu-kurs.html – świecowanie i konchowanie uszu metodą Indian Hopi – przyjemny zabieg leczniczy. Dowiedz się, jak go wykonywać.

http://magia-zycia.com.pl/akademia-reiki.html – Akademia Reiki – jedyne w Polsce doszkalanie w Reiki dla osób, które chcą wiedzieć więcej.

http://magia-zycia.com.pl/parapsychologia-kurs.html – roczny kurs parapsychologii i psychotroniki. Poznaj tajniki tej wiedzy.

http://magia-zycia.com.pl/umysl-zdrowie-kurs.html – jak umysłem wpływać na zdrowie – skorzystaj z mocy umysłu dla zdrowia! Jedyny taki kurs na świecie. Szkolenie oparte o naukę medyczną zwaną psychoneuroimmunologią.

http://magia-zycia.com.pl/techniki-relaksu-kurs.html – techniki relaksu, jako wprowadzenie do efektywnej medytacji. Uwolnij się od stresu!

http://magia-zycia.com.pl/energie-kurs.html – praca z energiami: aurą, czakrami i meridianami. Poznaj techniki i korzystaj z nich!

http://magia-zycia.com.pl/czakry-kurs.html – czakry, praca z czakrami i czakroterapia. Praca z czakrami wspiera zdrowie, dobre samopoczucie oraz rozwój duchowy.

http://magia-zycia.com.pl/afirmacje-kurs.html – dowiedz się, jak skutecznie programować umysł zindywidualizowanymi afirmacjami. Metoda autorska. Zmień siebie i swoje życie na lepsze!

http://magia-zycia.com.pl/wizualizacje-kurs.html – twórcza wyobraźnia i wizualizacje – dowiedz się, jak z nich korzystać dla poprawy zdrowia i realizacji celów.

http://magia-zycia.com.pl/huna-kurs.html – kurs huny – teoria i praktyka.

http://magia-zycia.com.pl/metoda-psychotroniczna-kurs.html – kurs metody psychotronicznej. Metoda psychotroniczna jest bardzo uniwersalna, można ją stosować do poprawy zdrowia oraz realizacji celów.

http://magia-zycia.com.pl/uzdrawianie-uczuc-kurs.html – uzdrów swoje uczucia i bądź szczęśliwy! Uwolnij się od negatywnych, zbuduj pozytywne.

http://magia-zycia.com.pl/przeciw-depresji-kurs.html – przeciw depresji – DARMOWY KURS

Zapraszam do zapoznawania się z programami kursów i korzystania z nich.

Leave a Reply